BP CANADIAN SHINGLES Poland - exclusive importer for Central Europe
Jesteśmy wyłącznym importerem na Polskę oraz Centralną Europę gontów bitumicznych i produktów kanadyjskiej firmy BP BUILDING PRODUCTS OF CANADA CORP.
Nasze 20-letnie doświadczenie w sprzedaż gontów bitumicznych w Europie, pozwoliło jednej z największych firm w tej branży w Kanadzie, jaką jest BP, obdarzyć nas pełnym zaufaniem i powierzyć sprzedaż doskonałych pokryć dachowych w naszej części Europy.
Jesteśmy pełnoprawnym przedstawicielem firmy kanadyjskiej BP Building Products of Canada Corp., która za naszym pośrednictwem jest gwarantem swoich produktów.
BP CANADIAN SHINGLES Najlepsze gonty bitumiczne z kanady BP CANADIAN SHINGLES
ul. Hutnika 5
41-300 Dąbrowa Górnicza
POLAND
NIP: 6292471493
REGON: 361044762

konto bankowe:
ING: 23-1050-1272-1000-0092-0841-4939
SWIFT: INGBPLPW
IBAN: PL 23-1050-1272-1000-0092-0841-4939


BP BUILDING PRODUCTS OF CANADA CORP.logo bp canada

Budowanie od pokoleń

Building Products of Canada (BP) od przeszło stu lat wytwarza wysokiej jakości wyroby przeznaczone do budowy i remontów domów. Są one nadal produktami z wyboru co roku dla setek tysięcy domów w całej Ameryce Północnej.

Firma została pierwotnie utworzona w roku 1925 pod nazwą Building Products Limited z połączenia dwóch szacownych firm produkcyjnych: firmy Bird and Son, założonej w roku 1795, na bazie której w roku 1905 w Pont-Rouge, Quebec, zbudowano zakład produkcji płyt pilśniowych, który wszedł później w skład BP; firmy Ruberoid Company, która rok później uruchomiła zakład produkcji pokryć dachowych w  LaSalle, Quebec. Firma sprowadziła swoje moce produkcyjne w zakresie produkcji pokryć dachowych i papieru na zachód Kanady budując w 1951 r. zakład w Edmonton.

W 1964 r. firma została nabyta przez  Imperial Oil.

W 1987 r. firma została wykupiona przez Emco Limited – największego w Kanadzie dystrybutora wyrobów wodno-kanalizacyjnych na rynku budownictwa mieszkalnego, przemysłowego i miejskiego.

Firma BP skupia swoją uwagę na swojej podstawowej działalności, jaką są pokrycia dachowe, będąc jednym z największych producentów na kontynencie północnoamerykańskim w zakresie zróżnicowanego asortymentu produktów z włókna drzewnego.

Zamiłowanie BP do innowacji produktów przejawiało się w ciągu lat w wielu formach, począwszy od wynalezienia w latach 60-tych winylowego sidingu, a skończywszy na wprowadzeniu w ostatnim czasie opatentowanych paneli akustycznych Enermax, dzięki czemu firma jest obecnie liderem w swojej kategorii. Wspólne przedsiębiorstwa produkcyjne oraz inne formy partnerstwa z niektórymi spośród najważniejszych podmiotów w branży, pozwoliły firmie powiększyć wydajność, wprowadzić nowe technologie i nowe produkty, oraz wejść na nowe rynki. Firma zdobyła również uznanie za innowacyjność w zakresie marketingu, w tym nagrodzone systemy organizacji zbytu towarów oraz wiodące inicjatywy w zakresie e-biznesu.

W 2003 r. firma BP, wraz ze swoją spółką macierzystą Emco, została nabyta przez prywatnych inwestorów.

Firma, choć czerpie ze swojej bogatej przeszłości, jest wyraźnie nastawiona na przyszłość. Główną siłą napędową jej strategicznego planu jest zrównoważenie. W ciągu minionych kilku lat firma mocno zainwestowała w unowocześnienia technologiczne, aby mieć pewność, że pozostanie w czołówce pod względem doskonałości projektowania i wytwarzania produktów. Jej produkty są na miarę czasu i z pewnością będą cieszyć się popytem w nadchodzących latach. Jej zakłady plasują się na najwyższym poziomie w branży pod względem wydajności i niskich kosztów produkcji. Zespoły handlowe, produkcyjnej i usługowe w całej organizacji pracują ramię w ramię, aby wzmocnić pozycję firmy na jej głównych rynkach i zapewnić, że pozostanie dla swojej powiększającej się bazy klienckiej dostawcą z wyboru.

 

Company VISION
Wyraża się w stwierdzeniu:
“Building Products of Canada Corp., jako firma najwyższej klasy, jest dostawcą z wyboru wysokiej jakości, wartościowych produktów dla budownictwa. Przedmiotem jej działalności są struktury okalające budynków.” 

Wszystko, co trzeba wiedzieć na temat firmy zawiera Deklaracja Wizji BP [Capany VISION]. Aby zapewnić zachowanie swojego pożądanego statusu "dostawcy z wyboru", firma nieustannie dba o utrzymanie swojej wysokiej pozycji poprzez wnoszenie nowych wartości do swoich produktów oraz swoich relacji, a także poprzez zapewnianie stabilności nawet w czasach kryzysu, równowagi w szybko zmieniającym się i coraz bardziej wymagającym świecie, oraz wysokich poziomów usług pomimo rozległego terytorium geograficznego i rozbieżnych potrzeb zróżnicowanej bazy klienckiej.

 


With roots going back a century and having emerged from yet another tough recession stronger than ever, BP has clearly stood the test of time. Its business model has been a constant over the years, a unique blend of integrity and innovation, partnering and performance. We have always taken the long-term view and the way we see things, our future is bright indeed and our potential is limited only by our collective imagination.

Mając swe korzenie sięgające wiek wstecz i wychodząc z recesji jeszcze silniejszą niż kiedykolwiek, firma BP wyraźnie wytrzymała sprawdzian czasu.  Jej model gospodarczy był stały na przestrzeni lat, stanowiąc niepowtarzalne połączenie solidności i innowacji, partnerstwa i osiągnięć. Zawsze przyjmowaliśmy długofalową wizję i sposób spoglądania na wszystko; nasza przyszłość maluje się naprawdę w jasnych barwach, a nasz potencjał jest ograniczony jedynie naszą wspólną wyobraźnią.

 

Szybki Formularz
Masz szybkie pytanie napisz do nas. Dodatkowe formularze poniżejfacebook bp canadian shiingles
Adresy Firmy
siedziba główna:
BP CANADIAN SHINGLES Poland

ul. Hutnika 5
41-300 Dąbrowa Górnicza

godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
8:00 - 16:00
sobota
8:00 - 12:00
oddział:
ul. Bandrowskiego 7
41-300 Dąbrowa Górnicza


godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
9:00 - 17:00
sobota
9:00 - 13:00